Glasben skupina Selah na mladinskem srečanju v Puconcih

Družinsko bogoslužje meseca februarja
12. februar, 2019
Obisk našega člana, ki je pred kratkim praznoval 91. let
20. februar, 2019

Glasben skupina Selah na mladinskem srečanju v Puconcih

V soboto, 16. februarja 2019 se je glasbena skupina Selah udeležila mladinskega srečanja, ki je bilo v evangeličanski cerkvi v Puconcih. Po pozdravnih besedah domače duhovnice Katje Ajdnik, ki je v Evangeličanski cerkvi AV v RS zadolžena za mladinsko delo se je zvrstilo več glasbenih skupin različnih cerkvenih občin. Program sta povezovali mladi govornici iz ECO Puconci, nastopili pa so mladi harmonikar  ter Otroški pevski zbor iz Gornjih Slaveč, prav tako harmonikar in otroški pevski zbor ECO Moravske Toplice ter kitaristi pod vodstvom Mirana Čarnija, otroški pevski zbor iz Bodonec ter plesna skupina plesne šole Zeko. Druženje pa so sklenili člani glasbene Skupine Selah, ki so prisotne prav tako povabili, da se jim s petjem pridružijo pri nekaj pesmih. Gostiteljica, ECO Puconci se je vsem nastopajočim skupinam zahvalila in jim v znak hvaležnosti tudi podarila darilo. Uradnemu delu je sledilo druženje ob pogostitvi.

Mladinsko srečanje v Puconcih

IMG_3984 (Medium)
MK3 (Medium)
IMG_3963 (Medium)
MK2 (Medium)
IMG_4096 (Medium)
IMG_4049 (Medium)
IMG_4090 (Medium)